/Osiecką

Katarzyna Łopata

O projekcie

Agnieszka Osiecka wciąż młoda. Zapomnijcie na chwilę o balu i jej wielkich przebojach. Sięgając po mało znane teksty odkrywamy Osiecką, która intryguje, ciekawi i w często ironiczny sposób zmaga się z samotnością. Tak jak każdy z nas. Tylko piękniejszymi słowami.

Dzięki współpracy Katarzyny Łopaty i Wojciecha Klona powstała muzyka, którą trudno zaszufladkować w konkretnym gatunku. Różnorodna stylistyka rozciąga się od gitarowych przesterów, przez ambitny pop, aż po miękkie nu-jazzowe brzmienia. Poza wokalem, gitarami i perkusją na płycie usłyszymy również klawisze, syntezatory oraz saksofon. Całość tworzą młodzi muzycy i jednocześnie przyjaciele, dzięki którym projekt jest szczery, intymny a zarazem bezkompromisowo świeży. Ciepły wokal Kasi nadaje mu także pewną dozę kobiecej subtelności.

Zapraszamy do wsłuchania się w naszą interpretację wierszy Agnieszki Osieckiej.
Daj się zaskoczyć Osiecką!

 

   Zobacz okładkę płyty      Posłuchaj muzykiGaleria

Fotografia Jacek Petryszak, Warszawa 2014

Katarzyna Łopata - OsieckąKatarzyna ŁopataKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKatarzyna Łopata z ZespołemKrzysztof Kawałko - gitaraMaciej Szczepański - bas

 

Kontakt

Manager: Emilia Borycka

+48 664 224 050

Manager: Michael Łyczek

+48 880 027 486

kontakt@katarzyna-lopata.pl

 

 

 

patronaty

 

 

sześcian records

sześcian records | Copyright © 2014 | licznik: | www.szescian.art.pl